OLD INDEX

Місія GoodWebStudio

Ми допомагаємо підприємцям комфортно і прибутково вести бізнес в інтернеті, створюючи якісні сайти і здійснюючи їх комплексну підтримку: від просування до обслуговування.

Що потрібно вашому бізнесу

Створення сайту

Сайт — це платформа вашого бізнесу в інтернеті. Працюючи в тісному тандемі з клієнтом ми відкриваємо цінності бізнесу, переносимо їх на веб-ресурс і створюємо конкурентноздатний сайт, що приносить прибуток.

Подробнее
Просування сайту

Просування, або розкрутка сайту забезпечує розвиток вашого бізнесу в інтернеті. Ми пропонуємо найбільш оптимальні рішення у сфері контекстної реклами і SEO виходячи з бюджету замовника.

Подробнее
Обслуговування сайту

Професійне обслуговування та підтримка — це комплекс робіт по оновленню інформації, грамотного розміщення контенту на вашому сайті і забезпечення його стабільної працездатності в режимі 24/7.

Подробнее

Що ми пропонуємо

Легкий старт

спеціальна програма для підприємців-початківців,
дозволяє швидко і ефективно розгорнути бізнес:

 • Розробка сайту (лендінг або візитка) — БЕЗКОШТОВНО
 • Інтенсивне просування у пошукових системах
 • Комплексне обслуговування та підтримка

У ЧОМУ ВИГОДА: зекономивши на стартових витратах на розробку сайту ви отримуєте можливість вкласти кошти в просування ресурсу, швидко залучити клієнтів і почати отримувати прибуток.

Обов’язкова умова: спочатку, для укладення договору, придбання пакету обслуговування сайту  мінімум на 3 місяці. По закінченню цього терміну можлива помісячна оплата послуг з підтримки сайту.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ

програма для діючих підприємців,
які розвивають і вдосконалюють свій бізнес:

 • Створення унікального бізнес-сайту
 • Закріплення в топових позиціях пошукових систем
 • Комплексне обслуговування та підтримка

У ЧОМУ ВИГОДА: ми позбавляємо вас від необхідності контролю за сайтом. Ви отримуєте іміджевий веб-продукт, працездатність якого в режимі 24/7 забезпечують професіонали.

Умови лояльності: спеціальні цінові умови при переході з програми «Легкий старт»; пільгові ціни для національних виробників, соціальних підприємців і підприємців-переселенців.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Якщо у вас є кілька вільних хвилин, заповніть, будь ласка, бриф на розробку сайту.
Так ми найбільш швидко і ефективно зможемо з’ясувати ваші потреби,
розрахувати вартість послуг і запропонувати найбільш оптимальний варіант співпраці.

Заповнити бриф

Або залиште заявку,
і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Портфоліо

Ціни на розробку сайтів

Лендінг

від4000грн
 • Лендінг (landing page) — це інструмент, який може продавати на 10-30% ефективніше, ніж звичайний сайт.Сприяє концентрації уваги клієнта на перевагах товару/послуги.
 • Підходить для всебічного рекламування та швидкого просування будь-якого продукту або послуги.
 • Мета такого сайтуспонукання відвідувачів до відправлення заявок на купівлю товару або послуги, збір контактних даних покупців.

Сайт-візитка

від4000грн
 • Сайт-візитка — це невеликий сайт (близько 5 сторінок). Може містити відомості про компанію, перелік товарів або послуг, фотогалерею, контактну інформацію.
 • Підходить для приватних підприємців та компаній, які тільки починають просувати бізнес через інтернет і поки не мають можливості великих вкладень у створення сайту.
 • Мета сайту-візитки — презентація компанії та ії товарів/послуг для потенційних покупців та партнерів.

Бізнес-сайт / Каталог

від8000грн
 • Бізнес-сайт (корпоративний сайт) — це іміджевий продукт, який дозволяє всесторонньо представити компанію та ії товари/послуги.
 • Підходить для компаній, які хочуть гідно представити себе в інтернеті та створити платформу для збільшення обсягу продажів.
 • Мета бізнес-сайту — надати максимально повну інформацію про компанію, ії діяльність і розвиток для існуючих та потенційних клієнтів, інвесторів, партнерів.

Зворотній зв'язок

Україна, м. Львів
Телефони: +38-099-266-77-35 (viber, telegram)
+38-067-186-00-83, +38-063-822-78-79
Email:
info@goodwebstudio.com

Потрібен сайт? Напишіть нам!


Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено.