Кредо та історія

Кредо та історія

Ідея створення студії, яка стала б одним з лідерів по створенню веб-сайтов для малого бізнесу в Україні, виникла ще в період роботи нашої команди у фрілансі.

Володіючи своїми перевагами, фріланс-сектор ринку веб-розробки має і суттєві недоліки. Головні і найбільш поширені з них — відсутність належної культури взаємин і довіри між замовниками та виконавцями.

У відповідь на ці недоліки і сформувалася концепція GoodWebStudio:

Ми — професійна студія, що працює за цінами фріланса і створює ефективний веб-продукт для розвитку бізнесу.

Етичної складової концепції є не гонитва за «швидкими» грошима, а сумлінна робота на результат і репутацію. Згідно з нею народився слоган:

«Добрі сайти для добрих людей!».

Виходячи з кредо: «Розвиватися, допомагаючи іншим», — визначилося коло ключових клієнтів. Студія працює з однією з найбільш вразливих, але і найбільш перспективних категорій бізнесу — малим бізнесом.


Вартість наших послуг є доступною навіть для початківців підприємців завдяки продуманій і оптимізованої бізнес-моделі. Студія працює з віртуальним офісом, а це означає, що клієнт платить тільки за фактичний час роботи спеціалістів над веб-ресурсом.


Наш досвід веб-розробки — понад 7 років. В портфоліо — понад 100 робіт, серед яких бізнес-сайти, сайти-візитівки, landing pages.  Серед замовників – підприємці, які здійснюють свою діяльність в різних сферах економіки: у виробництві та торгівлі, будівництві, проектуванні та проведенні ремонтних робіт, у сфері транспортної логістики, фінансових, медичних, освітніх, туристичних послуг, в індустрії краси, а також інші веб-студії, для яких ми виконуємо роботи на засадах аутсорсингу.